Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Leerkracht groep 1/2

Bedrijf:
Juliana van Stolberg
Functietitel:
Leerkracht groep 1/2
Online datum:
08-11-2019
Plaats:
Rotterdam
Sector:
Basisonderwijs
FTE
1,000
Omschrijving:
Voor onze fijne basisschool in de wijk Bergpolder-Liskwartier in Rotterdam zijn wij op zoek naar een fulltime collega voor onze nieuw te vormen groep 1/2B.

Je komt te werken in een klein team, dat goed samenwerkt en voor elkaar klaar staat. Voor de uitvoering van je taken in groep 1/2 wordt samengewerkt met onze ervaren leerkrachten en onderwijsassistenten.

Wij willen graag dat je meedenkt over ons onderwijs in de breedte, dat houdt niet op bij jouw groep. In ons team is eenieders inbreng waardevol, zo kunnen wij het beste onderwijs bieden aan onze leerlingen.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training