Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Stamgroepleider onderbouw

Bedrijf:
Jenaplanschool Atlantis
Functietitel:
Stamgroepleider onderbouw
Online datum:
08-02-2019
Aanvang functie:
01-08-2019
Plaats:
Amsterdam
Sector:
Basisonderwijs
FTE
1,0000
Omschrijving:
Voor een van onze onderbouwgroepen (twee leerjaren)  zijn we op zoek naar een stamgroepleider. Ben jij die leerkracht die graag op een Jenaplanschool wil werken? Heb je misschien al ervaring met werken op een Jenaplanschool? Dan ben je bij ons aan het goede adres. Het zijn groepen met ongeveer 22 leerlingen.
We zoeken een collega die fulltime inzetbaar is op onze school. We bieden een gezellig team. Collega's die met elkaar zorg dragen voor het onderwijs. Betrokken ouders en heel leuke kinderen. Een heel fijne speelomgeving rond de school en gratis parkeren. Als je al snel fulltime inzetbaar bent kan je natuurlijk al eerder contact met ons opnemen. Als je in het nieuwe schooljaar ons team wilt komen versterken omdat je op zoek bent naar een nieuwe werkplek horen we ook graag van je.
Natuurlijk wil je meer over onze school weten, neem gerust contact op met Wilma Veldman of Corina Leegwater.
Tel: 020 6670001 Of mail:
Corina.leegwater@amosonderwijs.nl
Wilma.veldman@amosonderwijs.nl
Je kan ook een dagje komen meedraaien om ons beter te leren kennen.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training