Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Groepsleerkracht 1-2

Bedrijf:
Jenaplan Basisschool De Zevensprong
Functietitel:
Groepsleerkracht 1-2
Online datum:
14-09-2019
Plaats:
Amsterdam
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0,4318
Omschrijving:
Welkom op de Zevensprong 
Wij zijn een jenaplanschool in Nieuw Sloten. Dé school waar kinderen, ouders en leerkrachten van alle culturen en achtergronden samenleven en leren. Vanuit verbinding en de kracht van diversiteit om ‘anders’ te zijn, bereiden wij onze kinderen voor op de toekomst.  
We maken deel uit van stichting ABSA, waar vertrouwen de basis is. 
 
Met wie komen we graag in contact? 
We komen graag in contact met enthousiaste mensen. Ben jij een verbinder die een bijdrage wil leveren aan de ontwikkeling van onze kinderen en de maatschappij? We nodigen je graag uit eens te komen kijken. Onze schoolleider Kitty Bouwman spreekt graag vrijblijvend met je af. Ervaring is mooi, maar niet noodzakelijk. Een PABO diploma is, gezien onze teamsamenstelling, wel gewenst.
 
Wat kunnen we jou bieden? 
We bieden jou een duobaan op donderdag en vrijdag in de onderbouw 1-2 op een gezellige, diverse school met een goed pedagogisch beleid. Het jenaplanonderwijs biedt hier alle mogelijkheden toe. De Zevensprong is voor jou een plek met voldoende begeleiding van onder andere de interne begeleiders en een orthopedagoog. We hebben een hecht team en werken in sub-teams samen. 
 
Alle rijkdom van de stad en de rust van buiten de ring. Je kunt bij onze school gratis parkeren en zijn we goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Op de fiets komen is natuurlijk nog mooier! Wij vinden het belangrijk om kinderen bewuste keuzes te laten maken voor de toekomst. 
Op De Zevensprong vinden alle oudergesprekken en bijeenkomsten in de middag plaats. We kiezen hier bewust voor om de werkdruk te verminderen. 
 
We hebben een prachtige populatie en meer dan voldoende aanmeldingen per periode. 
 
Een impressie van onze werkwijze ziet u in onderstaand filmpje van de Nederlandse Jenaplanvereniging. 
 
http://www.njpv.nl/nl/introductie.html 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training