NOG Vacature Docent Zorg en Welzijn (facilitaire dienstverlening)

Bedrijf:
Futura College, school voor praktijkonderwijs
Functietitel:
Docent Zorg en Welzijn (facilitaire dienstverlening)
Online datum:
10-01-2019
Plaats:
Woerden
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,8
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Uren:
17 (45 minuten)
Omschrijving:
In verband met het aanstaande vertrek van onze docent facilitaire dienstverlening ontstaat er een vacature op onze school.
Omdat facilitaire dienstverlening veel raakvlakken heeft met zorg en welzijn zoeken wij (ook) naar een bevoegde docent zorg & welzijn.
Binnen onze school is facilitaire dienstverlening een breed uitstroomprofiel. Leerlingen stromen uit naar bv kinderopvang, naar zorginstellingen en dergelijke. Een taak als klusjesman, huismeester, voedingsassistente of schoonmaakhulp ligt ook in het verlengde van dit opleidingsprofiel. Het leidt dus op tot een brede range van mogelijke beroepen.
De basis van het profielvak "facilitaire dienstverlening" is klaar; aanvulling vanuit het praktijkgedeelte staat grotendeels.
Als Docent Facilitaire Dienstverlening zal je samen met een collega fac. dienstverlening deze leerlijn verder ontwikkelen en de lessen verzorgen. Je geeft vooral les aan 4e jaars leerlingen en bent ook nog Advisor(mentor) van deze klas. 
Naast het lesgeven is dus ook het advisoryschap (mentoraat) een belangrijk onderdeel van de baan.
En omdat je advisoryleerlingen stage lopen, ben je ook verantwoordelijk voor de stagebegeleiding van deze leerlingen. 
Daarnaast geeft je ook nog enkele brugklassen les op het gebied van wonen verzorging en enkele lessen praktijk aan derdejaars.

Je bent een teamplayer en bereid om je handen uit de mouwen te steken in het kader van teamontwikkeling, het ontwikkelen en het schrijven van lessen en daarnaast ben je bij voorkeur breed inzetbaar. Je bent bij voorkeur op de hoogte van de huidige ontwikkelingen en innovaties in het facilitaire werkveld. Je hebt dus kennis van gebouwbeheer, schoonmaak, hospitality en evenementenorganisatie. Eigen initiatief wordt op prijs gesteld.
Dit schooljaar zijn de lessen op maandag t/m donderdag ingevuld. 
Heb je zin om te werken in een energieke omgeving, zoals onze school is, met een boeiende doelgroep?
Solliciteer dan voor 21 januari!

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

NOG vind eeb cursus of training