NOG Vacature Groepsleerkracht gr. 5 t/m 8

Bedrijf:
Emmausschool
Functietitel:
Groepsleerkracht gr. 5 t/m 8
Online datum:
08-02-2019
Plaats:
Rotterdam
Sector:
Basisonderwijs
FTE
1.0000
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Wij zijn op zoek naar een fulltime leerkracht voor groep 5 t/m 8, ondersteundend binnen passend onderwijs

Over de Emmausschool:

We willen dat kinderen later in de maatschappij betrokken zijn en daarin kunnen functioneren als zelfstandige, verantwoordelijke volwassenen. In een veilig en prettig onderwijs leerklimaat willen wij leerlingen respectvol met elkaar om leren gaan en hierbij samenwerking en zelfredzaamheid bevorderen. Als gestructureerde school bieden wij onze leerlingen kansen en uitdagingen op sociaal, cognitief en creatief gebied. We zijn van mening dat onze school een plek moet zijn waarin kinderen zich veilig en gerespecteerd voelen. Respect krijgen, jezelf waardevol en geaccepteerd voelen zijn voorwaarden voor ieder mens om tot optimale ontplooiing te komen. Daarom hechten we dan ook veel waarde aan een goed contact tussen ouders en school. Het is "samen op weg" voor de optimale ontwikkeling van ieder kind.

Voor meer informatie over de school, klik op: http://www.emmaus-rotterdam.nl/

 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

NOG vind eeb cursus of training