Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Tech+ CMC

Bedrijf:
Comenius College
Functietitel:
Docent Tech+ CMC
Online datum:
07-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Capelle aan den IJssel
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,4-0,5 fte
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
De vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving streeft na dat alle leerlingen de beste kansen krijgen op succes op school en op een perspectiefrijke toekomst. Vanuit de christelijke identiteit zetten de scholen zich in om verbinding te maken tussen de verschillende culturele en religieuze achtergronden, die in de scholen samen komen, teneinde te leren, te leven en te werken. Het Comenius College maakt deel uit van CVO en heeft is een scholengemeenschap met een breed onderwijsaanbod in Capelle aan den IJssel en omgeving met meer dan 3000 leerlingen. Het Comenius College geeft onderwijs dat past bij de 21e eeuw. Wij dagen leerlingen in een zo rijk mogelijke leeromgeving uit om hun talenten tot ontplooiing te brengen. Op onze school werken in totaal ongeveer 300 medewerkers.

Het Comenius  Lyceum/Mavo richt zijn blik op de toekomst en biedt leerlingen kansen om hun dromen waar te maken. Wij verzorgen modern onderwijs dat afgestemd is op de maatschappij waar onze leerling deel van uit maakt. We doen dit door het goede van vandaag te combineren met vernieuwend onderwijs. Er wordt in een prettige sfeer hard gewerkt om de leerlingen tot maximale ontplooiing te laten komen. Persoonlijke aandacht vinden we belangrijk in onze leerlingbegeleiding. Wij willen in ons onderwijs recht doen aan de individuele mogelijkheden van elke leerling. Dat betekent het ontdekken en ontwikkelen van de talenten, maar ook het begeleiden bij eventuele belemmeringen. Naast het overbrengen van kennis en vaardigheden aan onze leerlingen speelt de persoonlijke ontwikkeling een belangrijke rol op onze school.

Op het Comenius Lyceum/Mavo Capelle kun je onderwijs volgen op verschillende niveaus.
- mavo
- pre-havo
- (tweetalig) havo/vwo
- (tweetalig) vwo 


Per 1-8-2021 zoeken wij een Docent Tech+ in combinatie met techniek m/v 0,4-0,5 fte
 
Tech+
Dit is een vak wat leerlingen in de basis op de toekomstige maatschappij en de belangrijke technologische facetten die daarin een rol spelen wil voorbereiden. Denk hierbij aan robotica, programmeren, ect.
Op de mavo is het onderdeel van het project 80/20 i.c.m. de vakken techniek en beeldende vorming.
Bij 80/20 wordt een hele dag besteed aan project gestuurd leren om zo onze leerlingen te enthousiasmeren voor techniek en technologie. Leerlingen die uiteindelijk het profiel techniek kiezen krijgen dan Technologie & Toepassing als schoolexamenvak.
Op de havo en het vwo is dit een op zichzelf staand vak en wordt alleen aangeboden in leerjaar 1.
 
Techniek
Bij dit vak laten we leerlingen in aanraking komen met verschillende materialen, gereedschappen en machines. Hierbij draait het vooral om basiskennis op doen, creatief bezig zijn en ontwerpen. Hierbij wordt ook zeker de koppeling gezocht met het vak tech+ gezien de wijze waarop deze twee vakken elkaar kunnen versterken.
Op de mavo is het onderdeel van het project 80/20.
Op de havo en het vwo is dit een op zichzelf staand vak en wordt voor de periode van een halfjaar alleen aangeboden in leerjaar 1.
Voor zowel tech+ als techniek bestaan alle lessen uit blokken van 80 min.
  

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Stichting LVO

Rector LVO scholengroep Heerlen

Meer vacatures...
Zuyd & Fontys Hogescholen (viaTwynstraGudde Executive Search)

Directeur de Nieuwste Pabo

Meer vacatures...
B&T organisatieadvies B.V.

Afdelingsleider Bertrand Russell College

Meer vacatures...

NOG vind eeb cursus of training