Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Biologie eerstegraads en tweedegraads

Bedrijf:
Comenius College
Functietitel:
Docent Biologie eerstegraads en tweedegraads
Online datum:
04-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Hilversum
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,5 - 1,0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Met ingang van het nieuwe schooljaar zoeken wij een docent Biologie (eerstegraads 0,5 fte – tweedegraads 0,5 fte).

Wij zijn een serieuze, betrokken, ambitieuze sectie Biologie en zoeken bij de start van het nieuwe schooljaar versterking voor in totaal 1 fte. Dit betreft lessen in het eerstegraads gebied (0,5 fte) en lessen in het tweedegraads gebied (0,5 fte).
Het betreft een tijdelijke aanstelling met uitzicht op een vaste aanstelling.

Vertrouwen, aandacht en ruimte geven aan je leerlingen en krijgen van je collega’s. Is dat een werkomgeving waarin jij past? Heb je ook de energie en het zelfvertrouwen om vanuit jouw eigen kracht mee te bouwen aan onze school en het onderwijs, waarin deze kernwaarden dragend en zichtbaar moeten worden? Dan ben je zeker welkom.

Jij weet dat leven leren is, en hebt er plezier in om onze leerlingen te leren over het leven. Je vindt het gaaf om jouw liefde voor biologie via allerlei creatieve vormen over te brengen aan onze leerlingen op de mavo, havo en vwo. 

Pas jij bij ons? Met het oog op de samenstelling van het team biologiedocenten zoeken wij nu een ervaren eerstegraads docent (0,5 fte), waarbij het aantal fte uitgebreid kan worden op het gebied van tweedegraads (tot maximaal 0,5 fte). Je hebt een solide basis die vertrouwen geeft, ruimte om jezelf te blijven ontwikkelen en waar nodig een steuntje in de rug biedt aan leerlingen en collega's. De omvang van de baan is in totaal 1 fte. 
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Stichting LVO

Rector LVO scholengroep Heerlen

Meer vacatures...
Zuyd & Fontys Hogescholen (viaTwynstraGudde Executive Search)

Directeur de Nieuwste Pabo

Meer vacatures...
B&T organisatieadvies B.V.

Afdelingsleider Bertrand Russell College

Meer vacatures...

NOG vind eeb cursus of training