Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature docent Biologie

Bedrijf:
Comenius College
Functietitel:
docent Biologie
Online datum:
17-01-2020
Aanvang functie:
16-03-2020
Plaats:
Capelle aan den IJssel
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
1 te
Dienstverband:
Tijdelijk
Omschrijving:
Het Comenius  Lyceum/Mavo richt zijn blik op de toekomst en biedt leerlingen kansen om hun dromen waar te maken. Wij verzorgen modern onderwijs dat afgestemd is op de maatschappij waar onze leerling deel van uit maakt. We doen dit door het goede van vandaag te combineren met vernieuwend onderwijs. Er wordt in een prettige sfeer hard gewerkt om de leerlingen tot maximale ontplooiing te laten komen. Persoonlijke aandacht vinden we belangrijk in onze leerlingbegeleiding. Wij willen in ons onderwijs recht doen aan de individuele mogelijkheden van elke leerling. Dat betekent het ontdekken en ontwikkelen van de talenten, maar ook het begeleiden bij eventuele belemmeringen. Naast het overbrengen van kennis en vaardigheden aan onze leerlingen speelt de persoonlijke ontwikkeling een belangrijke rol op onze school.

Op het Comenius Lyceum/Mavo Capelle kun je onderwijs volgen op verschillende niveaus.
- mavo
- pre-havo
- (tweetalig) havo/vwo
- (tweetalig) vwo 


Voor deze functie is ervaring met het Mavo examenvak Biologie vereist.
De vacature omvat lessen in Mavo 1, 2, 3 en 4, Havo 2 en 3

We zoeken creatieve medewerkers die positief staan ten opzichte van onderwijsontwikkeling en zich herkennen in de begrippen zelfsturing, zelfstandigheid, zelfdiscipline en eigen verantwoordelijkheid.

 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG vind eeb cursus of training