Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Zorg

Bedrijf:
Astrum College
Functietitel:
Docent Zorg
Online datum:
03-07-2020
Plaats:
Velp
Sector:
Middelbaar beroepsonderwijs
FTE
0,5
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:

Het Astrum College is op zoek naar een
Docent Zorg
Voor ons team Zorg & Welzijn in Velp zoeken wij met ingang van het nieuwe schooljaar een enthousiaste en gemotiveerde docent Zorg voor 0,5 fte.
 
Functie:
Het Astrum College is volop in ontwikkeling en wij zijn op zoek naar een docent Zorg. Je geeft les aan studenten van niveau 2, 3 en 4 binnen diverse leerjaren van de opleidingen Maatschappelijke Zorg, Verzorgende IG en Helpende Zorg en Welzijn. Dit kan gaan over onder andere verpleegtechnische handelingen, AFP, ADL, Zorgplan en Communicatie/Sociale vaardigheden.
Weet jij als geen ander dit mooie vak op een enthousiaste manier over te brengen op onze studenten en staat bij jou, net als bij ons, de student centraal? Kom dan ons team versterken!
 
Profiel:
Je bent in het bezit van een tweedegraads onderwijsbevoegdheid en hebt praktijkervaring in de zorg. Specifieke werkervaring in het MBO is een pré.
Je bent iemand die stevig in de schoenen staat en je durft zelfstandig keuzes te maken. Daarnaast weet je een goed contact/vertrouwen met studenten op te bouwen door het geven van de juiste aandacht. Je kunt een veilige leeromgeving creëren.
Je bent gericht op ontwikkeling, je vindt het leuk om zelf te leren, nieuw materiaal te ontwikkelen en om de uitdagingen aan te gaan. Je bent een teamplayer en daarmee flexibel in het omgaan met en uitvoeren van teamtaken.
 
Competenties:
• je bent communicatief vaardig en pedagogisch, didactisch en organisatorisch goed onderlegd (zie wet BIO);
• betrokken, pro actief en snel schakelen is voor jou geen probleem;
•je bent zelfstandig, en ook een teamspeler;
• je bent digitaal vaardig en hebt kennis van digitale didactische werkvormen;
• affiniteit met uitvoeren van overstijgende taken binnen een onderwijsteam
• je hebt een sterk analytisch vermogen
 
Inzet:
Het betreft een tijdelijke aanstelling voor schooljaar 2020-2021 met de mogelijkheid tot verlenging. Wij bieden een prettige werkomgeving binnen een dynamische onderwijsorganisatie. Inschaling vindt plaats conform de geldende CAO-MBO-carrièrepatroon LB.
 
Geïnteresseerd?
Spreekt deze vacature je aan en voldoe je aan de criteria? Stuur dan uiterlijk 27 augustus een motivatiebrief en cv naar t.driever@astrumcollege.nl.  De sollicitatiegesprekken vinden plaats op maandag 31 augustus en donderdag 3 september.
 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature

NOG Topvacatures

Faculteit Diergeneeskunde Universiteit Utrecht

De PhD onderzoeker “circulaire veehouderij en omgevingsbelasting”

Meer vacatures...
Koninklijke Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants

Senior Adviseur Educatie

Meer vacatures...
Hogeschool Rotterdam

Docent Informatica

Meer vacatures...
Hoornbeeck

Docent economische vakken

Meer vacatures...

NOG vind eeb cursus of training