4 september 2012 om 10:26
< 1 min lezen

Gemeente Oegstgeest vangt bot bij Raad van State

OEGSTGEEST - Kinderdagverblijf Tomtiedom uit Oegstgeest mag de bovenverdieping van zijn gebouw aan de Kempenaerstraat niet aanwenden voor kinderopvang. Dat is het oordeel van de Raad van State. Daarover bericht de website van het Leidsch Dagblad.

Vorig jaar spanden enkele bewoners van de Kempenaerstraat een kort geding aan tegen de gemeente Oegstgeest. Volgens hen zit op de bovenverdieping van het pand van Tomtiedom een woonbestemming, waardoor kinderopvang er niet toegestaan is. De rechtbank in Den Haag stelde de bewoners in het gelijk.

Twee maanden geleden ging de gemeente Oegstgeest in hoger beroep tegen die uitspraak. Maar de gemeente ving ook bot bij de Raad van State. De gemeente Oegstgeest bekijkt nu of het mogelijk is om de kinderopvang op de bovenverdieping van kinderdagverblijf Tomtiedom legaal te maken.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Kinderopvang Partou dreigt met kort geding tegen gemeente Smallingerland

    Vandaag om 15:17
    • Kinderopvang

    Leerlingen van basisschool in Groningen hebben opnieuw een potloodventer gespot

    Vandaag om 10:30

Aankomende evenementen

28 Jan
Ontdek het KC!
  • Zuid-Holland
29 Jan
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
30 Jan
Open dagen
  • Zuid-Holland