1 oktober 2025 om 11:05
< 1 min lezen

Kinderboekenweek 2025 ‘vol avontuur’ van start gegaan

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

De Kinderboekenweek 2025 is woensdag 1 oktober officieel van start gegaan. Op scholen, in bibliotheken en boekenwinkels staat het kinderboek centraal tot en met 12 oktober. Vol avontuur is dit jaar het thema van de Kinderboekenweek. Dat meldt NU.nl.

Als je voor minimaal 13,50 euro aan kinderboeken koopt, ontvang je het Kinderboekenweekgeschenk. Auteur Kevin Hassing vertelt in het geschenk over Lexie, die gek is op superhelden. Ook het Prentenboek van de Kinderboekenweek wordt door Levina van Teunenbroek en Charlotte Bruijn uitgebracht. Het boek is een onderdeel van de serie De Ridder zonder billen.

Kinderboekenweek

De Kinderboekenweek bestaat al sinds 1955 en wordt door de Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek (CPNB) georganiseerd. Het is de bedoeling dat kinderen meer gaan lezen en nieuwe boeken gaan ontdekken.

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Voorjaarsvakantie gaat van start in regio Midden en Zuid

    13 februari 2026 om 15:45
    • Basisonderwijs

    Nomineer nu jouw Leraar van het Jaar 2026

    10 februari 2026 om 15:26

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland